ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:45 23.02


Івану Горпинку - 100 років, Юрію Мармачу виповнилося 70. ФОТО

Сто років тому народився видатний полтавський дитячий тренер Іван Горпинко, який у повоєнні часи виховав цілу плеяду футбольних майстрів. А вихованець Горпинка Юрій Мармач сьогодні ж святкує своє 70-річчя.

 

Сто років тому, 23 лютого 1921 року, народився видатний полтавський дитячий тренер Іван Горпинко, який у повоєнні часи виховав чимало вправних футболістів, серед яких ще один ювіляр — Юрій Мармач, який святкує своє 70-річчя.

Свого часу Горпинко був відомим на всю Полтавщину тренером. Його ім’ям названо дитячу футбольну школу в обласному центрі.

Вихованці Івана Горпинка завжди із вдячністю говорили про свого наставника. Так, відомий футболіст і тренер Володимир Попиневський згадує:

 — Іван Іванович був суворий, але справедливий. Він вважав усіх вихованців своїми дітьми, стежив, щоб ми не пили сиру воду з крану після тренування, запрошував до себе додому на узвар із сухофруктів, даючи заздалегідь завдання своєму батькові на приготування цього напою, адже жив Іван Іванович буквально поруч зі стадіоном. Іноді запрошував і на вечерю - часи були голодні. Після війни пройшло всього-то всього 10 років, і в основному хлопці росли без батьків, а який заробіток був у їхніх мам? Пацани ж у відповідь на турботу і людяність тренера намагалися не підводити його. Хоча траплялося всяке, але хлопці були впевнені, що допомога, якщо буде потрібна, прийде вчасно…

Цього ж дня, 23 лютого 1951 року, народився Юрій Мармач, відомий полтавський футболіст, тренер, функціонер. Привітати Юрія Олексійовича з 70-річним ювілеєм сьогодні у палаці спорту обласного УМВС зібралися друзі та колеги ветерана. Мармач і сам вийшов на майданчик та довів, що знаходиться у чудовій як для свого віку фізичній формі. 

Товариський матч між командою Мармача — «Зоря-Ворскла» та збірною друзів ювіляра звершився внічию — 6:6.

спорт, футбол, Іван Горпинко, Юрій Мармач, ювілей

За темою:

  • Транспорт на Полтавщині їздитиме лише по кілька годин зранку і ввечері
  • 1xBet букмекерская контора: ставки на футбол 
  • З 15 квітня транспортом Полтави можна їздити лише за перепустками
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.