ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 09.09


Із 1 жовтня на Полтавщині запрацюють "Пункти незламності"

В області мають запрацювати 474 пункти, де під час блекаутів чи відключень електроенергії, люди зможуть підзарядити свої гаджети, зігрітися, скористатися інтернетом.

 

Нині працюють лише 96 "Пунктів незламності" від загальної кількості. Забезпечені інтернетом завдяки підключенню за технологією PON або до Starlink – 278 пункти, у решті тривають роботи. Про це повідомили в Полтавській обласній військовій адміністрації1.

За дорученням Уряду пункти незламності мають запрацювати з 1 жовтня. Всім областям потрібно проаналізувати умови надання послуг населенню в пунктах, провести інвентаризацію обладнання, забезпечити запас для генераторів під час роботи пунктів незламності

З словами заступника начальника ОВА Максима Калініна, наразі у всіх громадах відповідальні працівники перевіряють укомплектованість пунктів. Зокрема, наявність генераторів, Starlink, запасів палив.

Де знайти "Пункт незламності"?

Список таких пунктів оновлюється майже щодня. Зазвичай, вони розташовуються в закладах освіти, будівлях обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування. 

Адресу найближчого пункту незламності можна дізнатися по карті, що знаходиться на офіційному сайті пунктів.

допомога, війна, влада, ОВА

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.