ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 16.05


Із червня у Полтаві мають запрацювати дитсадки

Міський голова Полтави Олександр Мамай анонсував відкриття дитячих садочків та заявив, що в першу чергу до них підуть діти, чиї батько і мати працюють.

 

З 1 червня у Полтаві планують відкрити чергові групи дитячих садків. Про це повідомив очільник міськради Олександр Мамай.

"Ми плануємо з 1 червня відкрити чергові групи. Сьогодні дав доручення Департаменту освіти промоніторити всі напрямки, які потрібні для відновлення роботи цих груп: зробити аналіз води, укласти нові договори на харчування, промоніторити, хто має найнеобхідніші потреби відвідування дитячого садочку. В першу чергу в ці групи підуть діти, у яких батько і мати працюють", — написав Мамай у власному телеграм-каналі.

У Полтаві планують відновити роботу 13 дитсадків. Через те, що у більшості дитсадків наразі проживають внутрішньо переміщені особи, інформація про заклади, які готові прийняти дітей, з'явиться згодом, за словами Мамая — через тиждень.

Штат вихователів розширять, аби три-чотири працівники допомагали під час повітряної тривоги відвести дітей у підвальне приміщення.

діти, освіта, влада

За темою:

  • У Полтаві відкриють 11 дитсадків - там, де є укриття
  • З 1 червня в Полтаві відновлять роботу 14 дитсадків
  • Серед полтавських батьків проводять опитування щодо відкриття дитсадків
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.