ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 27.01


Із обігу на Полтавщині вилучили алкоголю та цигарок на понад мільйон

На Полтавщині припинили реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів на загальну суму понад мільйон гривень.

 

Прокуратура Полтавської області спільно з поліцією на території Миргородського району припинили реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів у рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 199 КК України (виготовлення, зберігання з метою продажу та збут незаконно виготовлених підроблених марок акцизного податку за попередньою змовою групою осіб). Під час обшуків із незаконного обігу (магазинів та підсобних приміщень) вилучено майже 12 тисяч пляшок лікеро-горілчаних виробів та понад 8 тисяч пачок цигарок орієнтовною вартістю на понад 1 200 000 грн. 

За версією слідства, вказана продукція реалізовувалася через торгові точки та магазини Миргородського району за домовленістю з їхніми власниками. Зазначений товар виготовлявся із сировини сумнівної якості, а тому міг становити небезпеку для життя та здоров'я споживачів.

Досудове розслідування триває. Вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до виготовлення та продажу фальсифікату.

алкоголь, тютюн, фальсифікат, прокуратура, поліція

За темою:

  • Полтавцям розповіли, як відрізнити підробний алкоголь
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.