ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 29.08


Із вересня тривалість комендантської години збільшується

Рада оборони області через численні правопорушення збільшує тривалість комендантської години на Полтавщині з 1 вересня 2022 року.

 

На Полтавщині змінюється тривалість комендантської години. З 1 вересня по всій області вона починатиметься з 22:00 й триватиме до 05:00. Після чергових консультацій із правоохоронцями й військовими Рада оборони області ухвалила відповідне рішення. Про це повідомила Полтавська ОВА.

Питання тривалості комендантської години розглянули за ініціативою правоохоронних органів, які звернули увагу на збільшення кількості правопорушень у вечірній час. Для забезпечення безпеки населення час початку комендантської години в області перенесли на годину раніше.

На початку повномасштабного вторгнення, нагадаємо, комендантська година на Полтавщині починалася о 17-й годині. Поступово її час збільшувався — вона починалася о 19:00, пізніше з 20:00 до 6:00. З 21 квітня — із 22:00 до 5:00. Двічі час комендантської години змінювали. У ніч на Великдень вона починалася із 23 години та тривала до 5-ї ранку. Також на вихідних із 7 по 9 травня комендантська година тривала на дві години більше — через можливі провокації окупантів у сакральні для них дні.

Нині і до 31 серпня комендантська година триває з 23:00.

війна, комендантська година, влада

За темою:

  • На Полтавщині скоротили комендантську годину
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.