ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 12.04


Із-за кордону навчається кожен десятий полтавський школяр

Понад тисяча учнів Полтавщини навчаються в школах, перебуваючи за кордоном. При цьому 90% усіх інших учнів середньої школи зараз знаходяться в області.

 

Про це повідомив керівник обласного Департаменту освіти та науки Євген Кончаковський під час пресконференції 12 квітня. 

У середніх школах Полтавщини зараз навчається близько 11500 учнів, 10% від яких зараз навчаються з-за кордону. У цьому році випускники, які планують вступати до вищих навчальних закладах, складатимуть Національний мультипредметний тест (НМТ), який проводитимуть в онлайн-форматі.

Учні, які зараз знаходяться за кордоном, але продовжують навчання в українських школах, також зможуть пройти онлайн-оцінювання. Зараз кількість країн світу, які погодилися проводити НМТ для українських дітей-переселенців сягає близько 30. Серед них ті країни, де перебуває найбільше українців: Польща, Чехія, Молдова, Словаччина та Велика Британія.

Зараз в Україні, до 3 травня, триває процес реєстрації учасників  для проходження оцінювання. Наразі на Полтавщині вже зареєструвалося понад 2000 учнів. Цьогоріч реєстрація учасників на проходження НМТ вперше проходить виключно в електронному варіанті.

школа, освіта, діти, НМТ, війна, онлайн

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.