ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 23.10


Із зали суду відпустили медика, якого звинувачували у "торгівлі" довідками про інвалідність

Медика, який на Полтавщині "торгував" довідками про інвалідність, не тільки звільнили з-під арешту, але й повернули йому 168 тисяч гривень застави. Правоохоронці, як виявилося, просто "забули" продовжити "лікарю-бізнесмену" дію запобіжного заходу.

 

Правоохоронці повторно не просили суд продовжити дію запобіжного заходу. Тому донька підозрюваного клопотала, щоби тому повернули 168 000 грн, сплачені за заставу. Клопотання суд задовольнив 28 вересня. Про це виданню ЗМІСТ стало відомо з реєстру судових рішень.

Із судової ухвали також стало відомо, що строк запобіжного заходу тривав із 23 липня до 19 вересня. У цей час підозрюваний повинен був прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора чи слідчого судді, не виїжджати з міста, повідомляти про зміну роботи чи місця проживання та не спілкуватись зі свідками.

Згодом, 5 жовтня, прокурор Полтавської обласної прокуратури подав скаргу, аби суд відмовив у поверненні застави. Але суд відмовив прокурору у відкритті апеляційного провадження.

Нагадаємо, що 30 липня обрали міру запобіжного для службовця Кременчуцької міжрайонної медико-соціальної експертної комісії № 1 загального профілю. Чоловіка підозрюють у тому, що він, спільно з іншими членами комісії, за гроші оформляв інвалідність. Чоловік отримував від людей гроші, які члени комісії потім ділили між собою.

На початку вересня 2019 року службовець попросив у чоловіка 1200 доларів. Останній звернувся до правоохоронців. У січні 2020 року, під контролем поліціянтів, він передав частину суми – 400 доларів. За це він у червні 2020 року поштою отримав необхідний акт, згідно з яким мав другу групу інвалідності.

Після цього підозрюваний зателефонував йому, щоби попросити решту – ще 800 доларів. 21 липня чоловік передав йому гроші. За кілька годин після цього службовця затримали. Наступного дня йому повідомили про підозру...

суд, скандал, МСЕК, Кременчук, поліція

За темою:

  • Правоохоронці викрили службову особу водної інспеції за розголошення інформації
  • Cвященники Московського патріархату на Полтавщині зневажили загиблих воїнів
  • НАБУ має запитання до колишнього керівника департамента ОДА Голбана
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.