ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 16.05


Ізраїльське місто стало побратимом Кременчука

У Кременчуці з офіційним візитом перебуває делегація Ізраїлю, до складу якої входять заступник мера Рішон-ле-Ціона Максим Бабицький та підприємець Дені Ойрик. У рамках зустрічі мер Кременчука Віталій Малецький і Максим Бабицький підписали Угоду про міста-побратими.

 

Мер Малецький під час зустрічі наголосив, що Кременчук і  Рішон-ле-Ціон мають не тільки спільну історію, а й тісні родинні зв’язки, якими пов’язані між собою жителі обох  міст. Кременчужани добре знають і  пишаються тим, що в заснуванні міста Рішон-ле-Ціон брали участь і уродженці Кременчука. Заступник мера міста Рішон-ле-Ціон Максим Бабицький зазначив, що неодноразово відвідував Кременчук. І з кожним новим візитом він переконується, що місто розвивається, стає красивішим і комфортнішим.

Зі свого боку Віталій Малецький наголосив, що Кременчук зацікавлений у вивченні досвіду Рішон-ле-Ціону, особливо в сфері безпеки, комунікацій, проведенні масових і культурних заходів тощо. Також він зробив коротку презентацію економічного та промислового потенціалу Кременчука.

Рішон-ле-Ціон є четвертим найбільшим містом в Ізраїлі. Воно було засноване у 1882 році переважно виходцями з Кременчука та Слобожанщини.

Кременчук, співпраця, міста-побратими, Ізраїль

За темою:

  • У міста на Полтавщині можуть з’явитися нові побратими в Європі
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.