ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 21.03


Ізраїльський фахівець допоміг у Полтаві з реабілітацію ветеранів війни

У КП "Полтавська обласна клінічна лікарня ім. Скліфосовського ПОР" відбувся тренінг від представника ізраїльської організації "Brothers for Life".

 

Про це повідомили на Facebook-сторінці лікарні.

Спікер Борис Сигал — десантник, понад 10 років служив в армії та брав участь у бойових діях. Усе те, з чим стикаються ветерани після повернення з фронту, він відчув на собі, але переміг власну посттравму і зараз допомагає іншим якомога швидше реінтегруватися до цивільного життя.

Він зустрівся з пораненими і поділився з медиками та психологами методиками роботи з різними категоріями ветеранів, незалежно від їхніх травм, розповів про особливості надання первинної психологічної допомоги, поділився зі слухачами успішними кейсами реабілітації та реінтеграції з власного досвіду. Борис Сигал акцентував, що необхідно багато уваги приділяти нібито дрібницям, на перший погляд, і деталям – від роботи персоналу найнижчої ланки до інтер'єру і побутових зручностей.

На думку ізраїльського тренера, національна травма, яку зараз переживає Україна, потребує термінового оновлення системи реабілітації постраждалих. Інакше країні загрожує епідемія посттравми — не тільки серед військових, а й серед мирного населення, тих, хто постраждав від окупації, обстрілів та інших жахів війни.

Організація "Brothers for Life" вже 16 років займається комплексною реабілітацією ветеранів. В організації працюють тільки колишні військові — це спрощує комунікацію та швидше налаштовує ветеранів. Їхня методика охоплює спортивну, психологічну, фізичну та соціальну реабілітацію, а працюють вони за принципом "рівний-рівному". 

Завдяки роботі організації понад 80% ветеранів бойових дій, які до неї приходять, вважаються реабілітованими та повністю реінтегрованими в мирне суспільство.

війна, допомога, реабілітація, посттравма, ветерани

За темою:

  • Полтавець заснував сайт психологічної допомоги військовим
  • Три медзаклади Полтавщини отримали автівки
  • "Моя місія - підтримка на фронті": полтавка допомагає воїнам
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.