ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:07 19.08


JKX Oil & Gas підтвердила, що єдиним кінцевим бенефіціаром "Cascade Asset Management" є нардеп Хомутинник

Компанія JKX Oil&Gas підтвердила, що єдиним кінцевим бенефіціаром "Cascade Asset Management", що купила 19,97% акцій, є депутат Верховної Ради Віталій Хомутинник. 

 

Про це йдеться в біржовому повідомленні JKX, поширеному 16 серпня.

"Cascade Asset Management" завершила операцію з придбання 19,97% акцій JKX Oil&Gas у російської компанії "Proxima Capital Group" 14 серпня. Компанія стала другим найбільшим акціонером JKX після "Eclairs Group Ltd" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова з пакетом 27,54%.

Коломойський і Хомутинник також мають загальний газовий бізнес з розробки Сахалінського родовища в Харківській області. На цьому родовищі компанія депутата Хомутинника "Укргаз Інвест" працює за договором спільної діяльності з ПрАТ "Укрнафтобуріння", що знаходиться під контролем групи "Приват" (5-я компанія в країні за обсягом видобутку газу в 2017 році).

Нагадаємо, з 2017 року до ради директорів JKX Oil&Gas входить директор "Укрнафтобуріння" Михайло Бакуненко. Він же в 2011-2014 роках був топ-менеджером "Укрнафти" і фігурував у документах про отримання таємних доплат і премій від офшорних компаній "Привату" "за умови, що міноритарні акціонери задоволені виконанням обов'язків".

Довідка
Основним активом компанії JKX Oil & Gas, яка займається розвідкою і видобутком вуглеводнів в Україні, РФ та Угорщини, є СП "Полтавська газонафтова компанія" (ПГНК). ПГНК володіє ліцензіями на експлуатацію Ігнатівського, Молчановського, Руденківського і Ново-Миколаївського родовищ загальною площею 127 кв. км, які утворюють Ново-Миколаївський комплекс. Крім того, компанія має ліцензію на експлуатацію Єлизаветівського родовища площею 104,7 кв. км. Крім того, ПГНК має ліцензію на геологічне вивчення Заплавського родовища загальною площею розвідувальних робіт 197,5 кв. км (в рамках Ново-Миколаївського комплексу). Всі родовища знаходяться в Полтавській області. ПГНК також володіє заводом з виробництва зрідженого газу в селі Соколова Балка (Новосанжарський район). У 2017 році ПГНК добула 150,508 млн кубометрів (-13,5%) газу, ставши восьмою за обсягом видобутку в Україні і 29,5 тисяч тонн нафти з конденсатом (7-я з видобутку в країні).

бізнес, влада, газ, нафта, власність, ПГНК, Віталій Хомутинник

За темою:

  • Фахівці назвали найпопулярніші нішеві культури Полтавщини
  • Нові вагони з Полтавщини включать до складу фірмових поїздів "Укрзалізниці"
  • Виробничий корпус "Полтавхіммаш" продали з аукціону
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.