ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 05.09


Кабмін погодив нового начальника Полтавської ОВА

Кабмін погодив начальником Полтавської ОВА Філіпа Проніна. Він є заступником керівника Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Про це у Telegram написав представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Тепер ці кадрові рішення має затвердити своїми указами президент Володимир Зеленський.

Про це повідомили в «Українській правді».

Довідково. Пронін Філіп Євгенович має вищу економічну та юридичну освіту.

Трудову діяльність розпочав у 2003 році. Працював на посаді податкового та фінансового аналітика у приватному секторі.

У період з 2005 по 2008 роки обіймав посаду головного спеціаліста Департаменту аналітичної роботи в Державному комітеті фінансового моніторингу України. Спеціалізувався на фінансових розслідуваннях, пов’язаних із діяльністю банківських установ, державними монополіями, незаконним відшкодуванням ПДВ.

З 2008 по 2010 роки працював в українському офісі компанії KPMG. Відповідав за створення та розвиток групи незалежних фінансових розслідувань. Діяльність підрозділу була зосереджена на корпоративній розвідці, фінансових розслідуваннях та протидії відмиванню коштів.

У період з 2010 по 2017 роки працював у Державній службі фінансового моніторингу України на посаді заступника директора Департаменту фінансових розслідувань — начальника управління аналізу ризиків та типологічних досліджень.

Представляв Україну у Мінських переговорах щодо порушення Російською Федерацією Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму.

Акредитований експерт MONEYVAL (Рада Європи) з проведення оцінки національних систем протидії відмиванню коштів.

У 2017 році очолив Управління виявлення та розшуку активів АРМА.

Урядовий експерт України з питань імплементації Конвенції ООН проти корупції.

Представник України у міжнародних платформах з питань виявлення та розшуку активів: CARIN, Interpol, StAR та спільному проєкті Європейської Комісії та Європолу «Платформі Офісів з повернення активів ЄС».

З січня 2020 року призначений на посаду заступника Голови АРМА.

Згідно із розподілом обов’язків координує такі напрями, як виявлення та розшук активів, міжнародне співробітництво, інформаційні технології.

У 2021 році згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 № 613 увійшов до персонального складу Ради з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Має 2-й ранг державного службовця.

Нагадаємо, нинішній начальник ПОВА Дмитро Лунін став автоматично  в.о голови у грудні 2021 року, після призначення Олега Синєгубова на посаду голови Харківської ОДА.

посада

За темою:

  • Лунін прокоментував інформацію про його можливе звільнення
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.