ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 10.05


Кабмін обмежив використання музики в автобусах і таксі

 

Кабінет Міністрів обмежив використання музики в автобусах і таксі. Про це йдеться у повідомленні Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

"Кабінет Міністрів на сьогоднішньому засіданні вніс зміни до "Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту". Віднині водії автобусів мають право не допускати до салону пасажирів, які створюють шум за допомогою технічних пристроїв. Також водіям заборонено вмикати в автобусах музику або фільми. Це дозволено, якщо в салоні є навушники або ж на нерегулярних рейсах за згодою пасажирів", - йдеться у повідомленні.

Нововведення стосуватимуться також таксі. Музику водії можуть вмикати тільки, якщо пасажир не заперечує.

Постанову прийнято на виконання закону щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музики держави-агресора, який Верховна Рада підтримала влітку минулого року.

Рада також заборонила відтворювати в салонах автобусів музику, звуки фільмів або інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку (передача звуку може здійснюватися на індивідуальні навушники пасажирів, а на салон – лише на нерегулярних перевезеннях за згоди всіх пасажирів), а також забороняється відтворювати музику в салонах таксі без згоди всіх пасажирів.

музика, комфорт, транспорт, таксі

За темою:

  • Як виявляють фальшиві посвідчення водія, кому вигідно їх продавати та як боротися з шахраями
  • Полтавці придбають пікапи для захисників за вісім мільйонів гривень
  • У Полтаві перекриють два залізничні переїзди
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.