ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 26.03


Кабмін уточнив, який бізнес може працювати у період карантину 

25 березня на засіданні Уряду представники Кабміну прийняли Постанову щодо бізнесу, який може працювати в умовах карантину. Згідно переліку працювати без обмежень мають право наступні заклади:

  • Торгівля продуктами, пальним, засобами гігієни, ліками, ветпрепаратами, кормами, агрохімікатами, насінням
  • Банківські та страхові установи, мед- і ветеринарна практика, АЗС, СТО, заклади з ремонту техніки і побутових виробів, усі види пошти
  • Заклади харчування тільки для адресної доставки.

Проте таким магазинам, як корми для тварин, а також, де можна купити насіння, дозволяється продовжити роботу лише з усіма протиепідемічними заходами.

Члени Кабміну скоригували норми перевезення пасажирів у комунальному транспорті – трамваях, тролейбусах, автобусах. Попередня норма встановлювала максимально дозволену кількістю пасажирів у 10 осіб. Після коригування у транспорті дозволили заповнювати пасажирами 50 відсотків місць.  

Нагадаємо, що, згідно з постановою Кабміну №211 від 11 березня, в Україні на час карантину забороняється роздрібна торгівля, за винятком продажу продуктів харчування, палива, засобів гігієни, ліків і виробів медичного призначення, засобів зв'язку. Також дозволяється банківська і страхова діяльність, доставка замовлень.

карантин, коронавірус, обмеження

За темою:

  • У Полтаві запрацювала служба психологічної підтримки
  • Карантин у Полтаві з висоти пташиного польоту. ВІДЕО
  • Коронавірус: на Полтавщині вдесятеро збільшили кількість мобільних бригад
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.