ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 06.08


Кабмін відзначив полтавців Почесними грамотами

У Полтавській ОДА вручили нагороди за значний особистий внесок у розвиток залізничного транспорту, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 150-річчя Південної залізниці.

Почесними грамотами Кабінету Міністрів України нагородили працівників виробничого підрозділу "Полтавська дирекція залізничних перевезень" регіональної філії "Південна залізниця" ПАТ "Українська залізниця":

  • агента комерційної станції Полтава-Київська Тамару Бублик, 
  • провідного інженера-технолога станції Полтава-Південна Оксану Василець
  • начальника технічного відділу Сергія Сулиму
  • начальника комерційного відділу Григорія Щербину.

Про це повідомили на офіційному сайті Полтавської облдержадміністрації.

Також за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною грамотою Кабінету Міністрів України відзначили директора державного навчального закладу "Гадяцьке вище професійне аграрне училище" Олександра Мигаля.

За вагомий особистий внесок у справу збереження національної культурної спадщини, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесну грамоту Кабінету Міністрів України вручили начальнику відділу культури і туризму Оржицької районної державної адміністрації Віктору Рябцю.

За вагомий особистий внесок у вирішення питань правового і соціального захисту ветеранів війни, активну громадську діяльність та патріотичне виховання молоді  Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагородили голову первинної організації "Учасники бойових дій Шевченківського району  м. Полтави" Миколу Сап’яна.
 

відзнака, нагорода, почесна грамота, Кабмін

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.