ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:20 03.10


Кадетський корпус рятуватиме судова адміністрація

Голова Полтавської ОДА та очільник Державної судової адміністрації України дійшли згоди про передачу Кадетського корпусу на баланс останньої. 

 

Державна судова адміністрація (ДСА) готова взяти Кадетський корпус на свій баланс та привести його до ладу. Голова Полтавської ОДА Валерій Головко та очільник ДСА Зеновій Холоднюк дійшли згоди по цьому питанню. Валерій Головко закликав міськраду Полтави ініціювати передачу Кадетського на баланс ДСА вже найближчим часом. 

Голова Полтавської ОДА зустрівся з очільником ДСА Зеновієм Холоднюком у Києві. Після переговорів Холоднюк погодився взяти Кадетський корпус на баланс Державної судової адміністрації та привести його до ладу. Тут планують відкрити єдиний Окружний суд Полтави. 

Завдяки тому, що громадська організація "SavePoltava" вже підготувала всі необхідні документи, процес проходитиме швидше та простіше, повідомили у прес-службі ОДА. Валерій Головко звернувся до секретаря та депутатів Полтавської міськради з закликом ініціювати передачу Кадетського Державній судовій адміністрації. 

 — Це питання треба вирішувати терміново. Ми повинні зберегти Кадетський і Полтаву, до якої ми звикли, — заявив голова Полтавської ОДА.

ДСА, Кадетський корпус, занепад, реставрація, влада, майно

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.