ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:41 29.07


Глибока рана на тілі Полтави. Як виглядає Кадетський корпус зсередини. ФОТО. ВІДЕО

Наркопритон, провалена підлога та обгорілі перекриття, які ось-ось заваляться. Схоже, будівля Кадетського корпусу доживає останні роки свого існування. Фоторепортаж і відеопрогулянка пам'яткою архітектури. '

 

Полтавський Кадетський корпус був збудований у 1835-40 роках. За свою історію він пережив розпад Російської імперії та Радянського Союзу. Однак зараз, після численних пожеж і від безгосподарності влади будівля перебуває в аварійному стані.

Покинутою спорудою люблять ходити діти і наркомани, не раз тут фіксувалися нещасні випадки. Комунальні служби заварили решіткою центральний вхід, але зайти всередину виявилось дуже просто, адже тут є ще принаймні три входи у будівлю. Всередині пограбовано все, стіни пообсипалися, зі стелі падає цегла. На даху дуже скоро завалиться дерев'яне перекриття, частина якого згоріла під час неодноразових пожеж. 

Пам'ятка архітектури — пізнього класицизму, лишилася покинутою напризволяще, щоб гинути серед житлових новобудов, споруджених зовсім поряд. Колись давно тут навчали військовій справі. Тепер мовчазні стіни Кадетського корпусу спостерігають, як у місцевих наркоманів трапляється черговий тріп... 

Докладно щось розповідати про трагедію Полтави не варто. Сьогоднішній стан будівлі можна оцінити у фоторепортажі Олега Журавльова та на нашому відео.


 

Кадетський корпус, артучилище, історія, архітектура, влада, наркоманія

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.