ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 13.01


Кафе "Полтавські страви" тимчасово закрили та оштрафували

При проведенні раптових лабораторних досліджень у двох працівників закладу харчування "Полтавські страви" було виявлено носійство Salmonella enteritidis. Працівників відсторонили від роботи, власника кафе оштрафували, а заклад - закрили.

Відповідно до результатів санітарно-епідеміологічного розслідування про випадки захворювання на гострий гастроентероколіт, фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області був проведений позаплановий захід державного нагляду (контролю) з відбором зразків для проведення лабораторних досліджень (випробувань).

За наслідками розслідування та позапланової перевірки, головним державним інспектором та головним державним ветеринарним інспектором Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області було видано рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів терміном на 10 (десять) робочих днів ФОП Коломієць (кафе "Полтавські страви").

Фахівцями відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини та відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Полтавського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області видано два приписи щодо усунення порушень чинного законодавства.

У ході розгляду справи державним інспектором та державним ветеринарним інспектором було складено протокол про порушення Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин". На підставі протоколу головним державним інспектором та головним державним ветеринарним інспектором ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області видана постанова про накладання штрафу у розмірі шести мінімальних заробітних плат - у сумі 25 038 (двадцять п'ять тисяч тридцять вісім) гривень.

При проведенні раптових лабораторних досліджень у двох працівників закладу було виявлено носійство Salmonella enteritidis, за результатами яких видане рішення про відсторонення працівників від роботи до отримання негативних результатів.

Головним державним інспектором та головним державним ветеринарним інспектором Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області вручено рішення про вилучення з обігу, знищення та/або утилізацію харчових продуктів, які знаходились в закладі громадського харчування "Полтавські страви" та могли контактувати з продуктами, обладнанням та персоналом. Фахівцями Полтавського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області був проведений захід по вилученню та знищенню залишків даних харчових продуктів відповідно чинного законодавства.

Фахівцями відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Полтавського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області був проведений позаплановий захід державного нагляду (контролю) по виконанню вимог припису, вимоги якого виконані в повному обсязі.

Крім цього, направлено повідомлення до Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області та органів місцевого самоврядування щодо зареєстрованих випадків захворювання на гострий гастроентероколіт, пов'язані із діяльністю закладу громадського харчування "Полтавські страви".

харчування, скандал, сальмонелла, штраф, продукти, якість, гастроентероколіт

За темою:

  • Борги та майно КрАЗу виставили на продаж
  • Суд покарав двох винних у новосанжарських заворушеннях штрафами
  • Біля будівлі СБУ пройшла акція на підтримку затриманого єгиптянина
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.