13:57 29.12 1738
Протягом цього року кременчужанка Єлизавета Каланіна здобула одразу три золоті медалі чемпіонатів України у ваговій категорії понад 78 кг: юніорського, молодіжного і жіночого.
Цього сезону наша землячка, 20-річна Єлизавета Каланіна встановила унікальне і неперевершене досягнення в українському дзюдо серед жінок. Протягом року 20-річна кременчужанка здобула одразу три золоті медалі чемпіонатів України у ваговій категорії понад 78 кг: юніорського (до 21 року), молодіжного (до 23 років) і жіночого.
Крім того, на міжнародній арені наша землячка була неодноразовою призеркою на етапах Кубків світу та Європи - серед юніорок та жінок. А завершила 2015-й рік Єлизавета бронзовою медаллю чемпіонату світу серед юніорок в Абу-Дабі (ОАЕ).
У світових рейтингах IJF (Міжнародної федерації дзюдо) за підсумками 2015 року Єлизавета Каланіна (у ваговій категорії понад 78 кг) перебуває на 4-й позиції серед дівчат-юніорок (348 пунктів) і на 64-й позиції серед жінок (90 пунктів).
Артур ЗАПЕКА
ФОТО: 26 жовтня 2015 року. Єлизавета Каланіна в Абу-Дабі виборює "бронзу" юніорського чемпіонату світу
"Сараїзм" Полтави без гриму і туристів
10:00 25.11
Полтавські школи "замінували"
10:00 24.11