ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:40 19.12


Каланіна завоювала "срібло" клубного чемпіонату Європи з дзюдо

У Белграді (Сербія) відбувся чемпіонат Європи з боротьби дзюдо серед клубів, в якому Єлизавета Каланіна з Кременчука стала срібної призеркою у жіночій першості - у складі команди "Славія" (Нові-Сад, Сербія).

Команда Каланіної перемагала по черзі клуби: "Явара-Нева" (Росія) - 3:2 (Каланіна перемогла Ксенію Чибісову), "Флам-91" (Франція) - 3:2 (Каланіна перемогла монголку Манкутайю Баттуглу), у півфіналі - "Понто" (Франція) - 3:2 (Каланіна перемогла Стессі Бастарод), а у фіналі програла "Валенсії" (Іспанія) - 1:4 (Каланіна програла Рошель Нуньєс).
Єлизавета Каланіна виступала в усіх поєдинках клубного чемпіонату у найважчій ваговій категорії - понад 70 кг. Вона останньою серед своїх одноклубниць виходила на татамі і вивела "Славію" до фіналу, здобувши три вирішальні перемоги у трьох поєдинках, які завершилися на користь "Славії" з однаковими рахунками (по 3:2).
Разом із Єлизаветою Каланіною срібними призерками клубного чемпіонату Європи з дзюдо стали інші представниці сербської "Славії": Надєжда Петровіч, Івона Рогіч, Теа Тінтор, Сара Тінтор, Франческа Сабо та інші дзюдоїстки, які були в резерві й на татамі не виходили.

спорт, дзюдо, Каланіна, Сербія

За темою:

  • Олімпійській чемпіонці з Полтавщини виповнилося 75 років!
  • У Полтаві легковик збив пішохода
  • Молода жінка у Полтаві кинулася під поїзд
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.