09:45 22.10

Хокей. "Кальвадос" програв "Ведмедям" матч у Харкові

Полтавці у другому турі відкритого чемпіонату Харкова з хокею не змогли нічого протиставити харківським "Ведмедям".

Після перемоги над другою командою "Ведмедів" на підопічних Юрія Товми чекала перша команда господарів льоду, але продовжити свою переможну ходу "Кальвадосу" не вдалося.

Вже у першому періоді наші земляки пропустили дві шайби, а у заключному періоді суперник ще тричі запалював червоне світло за воротами Владислава Тевікова. У підсумку поразка — 0:5.

Наступний матч полтавці проведуть 27 жовтня проти іншої харківської команди — “Союз”.
***
Хокейний клуб “Кальвадос” висловлює співчуття рідним та близьким кременчуцького хокеїста Володимира Безштанька, який помер 17 жовтня після довготривалої хвороби. Володимир неодноразово захищав ворота "Кальвадоса" та інших команд із Кременчука, Харкова та Черкас.