20:45 31.01

"Кальвадос" у хокейному Харкові виграв та програв

Полтавський клуб "Кальвадос" продовжує виступи у відкритому чемпіонаті Харкова з хокею серед аматорів і йде на третьому місці в турнірній таблиці.

Перший поєдинок після новорічних свят команда Юрія Товми виграла, причому більш ніж переконливо. "Кальвадос" відправив у ворота "Ведмедів-2" вісім шайб, зумівши втримати свої ворота "на замку".

Найбільший внесок у перемогу своєї команди зробили лідери атак полтавців — Дмитро Тимощук та Ельдар Махмудов. Перший набрав п’ять очок (три закинуті шайби та дві гольові передачі), а інший закинув дві шайби у ворота та ще двічі асистував. Крім цієї пари червоне світло за воротами суперника запалювали Олег Ковальов, Віталій Поночовний та Дмитро Кушко.

Через кілька днів на полтавців чекав більш складний суперник — лідер турніру — харківський "Союз". "Кальвадосу" вдалося відкрити рахунок уже на першій хвилині. Шайбу на свій рахунок записав Дмитро Кушко. Однак це був перший і останній раз, коли полтавці вийшли вперед у цьому матчі. Надалі лише харків’яни виходили вперед у рахунку, а наші хокеїсти намагалися їх наздогнати. Єдиний раз, коли нашим  землякам вдалося відновити рівновагу стався у другому періоді після влучного кидка Махмудова – 2:2.

Надалі "Союз" закинув чотири шайби поспіль і повністю контролював хід поєдинку. Наприкінці зустрічі Михайличенко та Махмудов скоротили розрив у рахунку, але на більше у нашої команди не вистачило сил — 4:6.

Свою наступну гру "Кальвадос" проведе 2 лютого проти "Витязя", який наразі перебуває на п’ятій сходинці турнірної таблиці.