ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 07.05


Капканов залишиться під вартою до 25 червня

Апеляцію хакера Геннадія Капканова, обвинуваченого в посяганні на життя правоохоронця, не задовольнили — він і далі буде знаходитися під вартою.

У Полтаві розглянули апеляцію Геннадія Капканова, обвинуваченого в посяганні на життя правоохоронця, щодо зміни йому запобіжного заходу. Про це повідомляє Громадське. Полтава.

Зокрема, захисниця Валентина Буглак попросила випустити з-під варти Геннадія Капканова та застосувати для нього цілодобовий домашній арешт — в його квартирі та з носінням засобів контролю. Адвокат впевнена: постійне перебування під вартою  - це тиск на Капканова.

Прокурор Володимир Живило висловив незгоду зі стороною захисту, мовляв, із-під домашнього арешту Капканов може втекти, а також може впливати на свідків.

Після судових дебатів суддівська колегія не підтримала апеляцію обвинуваченого. До 25 червня Капканов залишиться під вартою.
Оскарженню це рішення вже не підлягає. Також відомо, що досудове розслідування знаходиться на стадії завершення. Незабаром справу щодо посягання на життя правоохоронця мають направити на розгляд до суду.

Нагадаємо, полтавця Геннадія Капканова підозрюють у посяганні на життя правоохоронця, коли в його квартирі проводили обшук. Також обвинуваченого пов'язують із відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, несанкціонованим втручанням у роботу комп'ютерів, що призвело до витоку чи блокування інформації, а також у шахрайстві, що вчинене в особливо великих розмірах.

арешт, Геннадій Капканов, правосуддя, хакер, суд

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.