ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 01.11


Каплін, Жеваго та Мосійчук потрапили під санкції з боку Росії

Росія ввела спеціальні економічні заходи щодо 322 українських громадян і 68 компаній, серед яких "АвтоКрАЗ". У Москві заявили, що це відповідь на обмежувальні заходи з боку Києва.

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову уряду про введення спеціальних економічних заходів щодо 322 українських громадян і 68 компаній. Серед тих, на кого поширюються відповідні санкції - судді Конституційного суду України, депутати Верховної Ради, чиновники Адміністрації президента України, керівники органів виконавчої влади і великих українських компаній та інші.

"Вводяться спеціальні економічні заходи щодо фізичних і юридичних осіб України, що передбачають блокування (заморожування) безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території Росії і заборона на перерахування коштів (виведення капіталу) за межі Росії", — йдеться в документі.

Потрапили до списку відповідних санкцій судді Конституційного суду України, депутати Верховної Ради, чиновники Адміністрації Президента України, керівники органів виконавчої влади, великих українських компаній.

Серед тих, на кого поширюються відповідні санкції, є представники Полтавщини:

 - Веревський Андрій Михайлович —  народний депутат України чотирьох скликань. Представник агробізнесу, президент холдингу "Кернел ;

 - Загорiй Володимир Антонович — український науковець, підприємець і благодійник. Голова Наглядової Ради (з 2009) ПрАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця”;

 - Каплін Сергій Миколайович — народний депутат України, лідер Соціал-демократичної партії (СДП);

 - Жеваго Костянтин Валентинович - бізнесмен, народний депутат України, власник футбольного клубу "Ворскла";

 - Мосійчук Ігор Володимирович — народний депутат України;

 - Петренко Анатолій Григорович — заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції, генерал-лейтенант Збройних сил України.

Також у санкційному списку є ПрАТ "АвтоКрАЗ" Костянтина Жеваго.

санкції, Росія, політика

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.