ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 27.02


Каплін пішов на відкритий конфлікт із Луніним

 

У понеділок, 27 лютого, відбулося засідання бюджетної депутатської комісії Полтавської міськради. У порядку денному було єдине питання "Про забезпечення фінансування робіт комунальних підприємств у 2023 році в межах заходів Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтавської міської тергромади на 2022 рік, з урахуванням виділених асигнувань на 2023 рік, в частині функціонування комунальних підприємств".

Присутні члени комісії — Ігор Еренбург, Віктор Булат, Олександр Дедюхін, Сергій Каплін, Мілена Муравенко, Марина Пілатова, Олександр Удовіченко та Євгенія Янко (онлайн) підтримали рішення доручити бюджетно-фінансовому управлінню проасигнувати комунальні підприємства у межах фінансування минулого, 2022 року.

Проте, найбільш яскравим моментом засідання став виступ депутата Сергія Капліна, який відкрито звинуватив начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна у політичному тиску та корупції. Причиною такої реакції промамаївського депутата стала неявка на минулу сесію міськради фракцій "Слуга народу" та "Рідне місто".

Зокрема, Каплін сказав:

— Раптом я дізнаюся, що окремі депутати вирішили, що вони не будуть сидіти в одному залі із міським головою. І їм плювати на те, що у нас немає грошей на поховання військових, що потрібно додати кошти на вимогу військових, що потрібно проголосувати за програму ЖКГ… Продовжувати можу і далі. Я прихожу на роботу, сідаю в зал. А потім я зустрічаю депутатів від окремих фракцій і вони мені говорять: "Нам подзвонив Лунін і сказав, що в Офісі Президента сказали"… Це я вам кажу, мої репутація та авторитет дечого варті, як народного депутата двох скликань… Так ось, я офіційно заявляю, що він, Лунін, сказав своїм депутатам, що в Офісі Президента наказали депутатам не йти на сесію. Я знаю всіх в Офісі Президента. Із тих, кого я запитував, то мені відповіли, що ні, ми такого не казали. Ніхто із тих, хто зараз веде нашу країну до Перемоги, ніколи би не сказали не йти і не голосувати за катафалки, щоб провести в останню путь наших героїв. Ніхто б ніколи не сказав не голосувати за 20 млн грн для військових і ніхто б не сказав не йти, щоб паралізувати наше місто…І якщо ви і далі будете в кущах сидіти, поки Лунін, який корумпував більшість депутатського корпусу (цілими фракціями, оптом корумпував)... І якщо хтось у масках прийде в департамент їх "крутити", то я за це не буду нести жодної відповідальності, і наша партія також.

Лунін поки що цей спітч Капліна не коментував.

влада, політика, війна, ОВА, скандал

За темою:

  • В облраді з'явилися два нових депутати
  • На Полтавщині після перевірки визнали непридатним кожне п'яте укриття
  • Сума збитків, завданих довкіллю Полтавщини, становить понад 878 мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.