ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 11.03


Карлівчани виступили проти жорстокого розгону акції протесту біля парламенту

Карлівська міськрада прийняла звернення-засудження жорстокого розгону акції протесту біля парламенту. У заяві депутати засуджують силовий розгін акції протесту та будь-яку спробу побудувати "поліцейську державу".

Також депутати Карлівської міської ради вимагають об'єктивного розслідування та покарання винних. 

Так, міський голова Карлівки Олександр Наконечний скликав позачергову сесію міської ради, на якій депутати одностайно підтримали ініційовану націоналістом заяву до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України "Про засудження жорстокого розгону мирної акції протесту біля Верховної Ради України 3 березня 2018 року".

Влада сьогодні вкотре продемонструвала, що її протиправні дії, жорстокість та цинізм методів боротьби з українським суспільством буде зростати пропорційно до втрати її рейтингу та наближення політичного кінця. Мета її очевидна для всіх: заборонити будь-які протести в Україні, залякати українців та змусити нас змиритися з пануванням олігархічного режиму. Ставитися до мотивів, цілей та характеру протесту біля Верховної Ради можна по-різному, але розгін наметового містечка ‒ це відверта спроба реанімувати поліцейську державу, в якій під красивим одностроєм "нової поліції" проступає кривавий "беркутівський" шеврон

- йдеться в ухваленому Карлівською міською радою документі.

 

Згідно зі зверненням, тепер під словами про монополію держави на насилля верхівка влади розуміє жорстоке й невмотивоване побиття активістів і журналістів.

Олександр Наконечний наголосив: "Українці мають право на мирні зібрання, і ніхто не може нас позбавити його. Винні мають бути покарані!".

Нагадаємо, полтавці висловили протест проти жорсткого розгону наметового містечка.
розгон, протест, звернення, Карлівка

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.