15:06 16.04

Касьян здобув "золото" Кубка країни з плавання

У Харкові, в басейні "Акварена" відбувся турнір Кубка України з плавання. У змаганнях брали участь і спортсмени з Полтавщини. Богдан Касьян здобув золоту нагороду на 50-метрівці у плаванні на спині.

Перспективний Богдан Касьян (тренери — В. Сосненко, О. Кречетов) фінішував першим на дистанції 50 метрів на спині. Богдан виграв із часом 25,54 сек. Також Богдан виборов кубкове "срібло" на дистанції 100 метрів на спині. Тут Богдан програв лише киянину Дмитрові Гурницькому 0,7 секунди.

На дистанції 100 метрів батерфляєм друге місце завоював інший полтавець, учасник Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Любомир Лемешко - 53,07 сек.

100 та 200 метрів брасом у Харкові виграла екс-полтавка Марія Лівер (відповідно 1:10.40 та 2:35.47), ще одне "золото" вона взяла в естафеті брасисток у складі збірної Дніпропетровщини.