ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 18.09


Катерина Ямщикова збирається вдруге стати мамою

18 вересня Катерина Ямщикова, секретар Полтавської міськради повідомила медіа, що збирається вдруге стати мамою. Посадовиця озвучила новину про вагітність, щоб, за її словами, це не стало темою для спекуляцій.

Я знаю, що таке працювати з дитиною, тому я підтримую всіх жінок, знаючи, які бувають моменти у суспільстві. Жінки мене тут зрозуміють, є робочі моменти, а в мене є ті, які природні. Тому прошу відноситися до цього правильно. Я в робочому форматі, мої робочі плани ніяк не змінюються, – наголосила Катерина.

Вона додала, що в декрет йти не збирається:

Я минулого разу (після пологів, - ред.) вийшла через 10 днів на роботу. Оці стереотипні шапки знімаємо, країна потребує роботи. Я в роботі, жодних змін в своєму робочому графіку я не планую. Я знаю як це, в мене це вже було, – додала секретар.

Нагадаємо, Катерина Ямщикова, депутатка Полтавської міської ради від партії «Слуга народу», після початку повномасштабного вторгнення активно займалася волонтерством, пізніше долучилася до лав ЗСУ.

У липні Катерина Ямщикова демобілізувалася і її було обрано секретарем Полтавської міської ради замість єесівця Андрія Карпова.

Від попередніх стосунків у Катерини є син. Одружена наразі вона з депутатом Полтавської міськради від СН Вадимом Ямщиковим, пише сайт «Коло».

міська рада, Катерина Ямщикова, вагітність

За темою:

  • Стипендії Полтавської міськради призначатимуть школярам з 8-го класу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.