ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 29.05


Катування ув’язнених у Божковській виправній колонії. ВІДЕО

Міністерство юстиції повідомило про порушення прав ув’язнених у Божковській виправній колонії №16. ДБР викрило численні факти їх катування: чотирьом службовцям установи оголосили підозри.

У Мін’юсті підтвердили, що протягом 2022-2023 років дійсно були зафіксовані випадки порушення прав засуджених.

Після внутрішніх перевірок у 2023 році інформацію передали правоохоронцям, і в липні керівництво установи було звільнено з посад.

Міністерство заявляє, що постійно працює над дотриманням прав засуджених, приведенням умов утримання до європейських стандартів та співпрацює з правоохоронними органами для запобігання подібним випадкам у майбутньому.

Відео опублікувала організація "Захист в’язнів України" — побиття ув'язненого у Божківській колонії №16 у Полтавській області.

цьому відео чоловіка б'ють граблями за те, що він не хоче брати в руки граблі та прибирати ними територію. На 35 секунді один із співробітників колонії пропонує бити закінченого не держаком граблів, а металевою частиною, де розташовані цвяхи. «А тепер переверни і цвяхами давай», - каже один із співробітників колонії.каже один із співробітників колонії.

катування, колонія

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.