ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 04.06


Катю Ямщикову хочуть зробити секретарем Полтавської міськради

Частина фракції «Слуга народу» готова пристати союзу «За Майбутнє», «Рідне місто», частини «ППЛ» та «Свободи».

Минула сесія Полтавської міськради продемонструвала наявність певної ситуативної коаліції, принаймні під розподіл бюджетних коштів.

Це «За Майбутнє», «Європейська Солідарність», «Рідне місто» та частина «Партії простих людей». Депутат від останньої партії Сергій Каплін іронічно назвав її «За майбутнє Простих людей у Рідному місті».

При цьому тоді ж вчергове незалежну позицію продемонструвало депутатське подружжя — Вадим Ямщикова та Катерина Ямщикової (Бабіч).

На цьому тлі, за нашою інформацією, в Офісі Президента відбулася зустріч партійного керівництва «Слуги народу» різних рівнів із полтавськими депутатами, представниками партії влади, пише «Полтавщина».

Після зустрічі окрема група із фракції «Слуги народу» у міській раді неофіційно повідомила, що кандидатом на посаду секретаря міськради обрано Катерину Ямщикову, зважаючи на її військове теперішнє та минулу політичну незаплямованість.

Інша частина «СН» повідомила, що така думка лунала, але не отримала формату остаточного рішення. Тому кандидатом, як і кілька місяців тому, поки що залишається Антон Ярмолюк.

Щодо стратегії «Слуги народу» на найближчий час, то, за словами одного з учасників зустрічі, вона полягає у створенні широкої коаліції, але без «Європейської Солідарності» та її представника Андрія Карпова на посаді секретаря міськради. Також, мінімум «Полтавщині», під час неформальної розмови було озвучено, що стратегія полягає не тільки у заміні секретаря міськради. Нові управлінці мають показати результати роботи, бо нинішня Полтава «більше нагадує депресивне селище, а не обласний центр».

Теза про нових управлінців підтверджується тим, що на попередніх переговорах «За Майбутнє» та «Слуги народу» (після яких «Рідне місто» стало вести самостійну політику) представники партії влади вимагали від «ЗМ» звільнити:

  • першого заступника міського голови — Валерія Пархоменка;
  • заступника міського голови — Світлану Тарашевську;
  • заступника міського голови — Ольгу Борисенку;
  • заступника міського голови — Наталію Сук;
  • керівника КП «Полтава-Сервіс» — Дениса Поліщука;
  • начальника інспекції із благоустрою — Максима Малька;
  • керівника управління містобудування — Миколу Шевельова;
  • заступника голови Подільської районної ради — Сергія Бойка;
  • начальника департаменту культури, молоді та сім'ї — Олену Ромас.

При цьому секретарем міськради мав би стати Антон Ярмолюк. Однак, «За Майбутнє» погодилося відмовитись тільки від Тарашевської та Сук. На цьому етапі переговори між двома партіями припинилися.

Пожвавлення теми коаліції пов’язане із тим, що четвірка депутатів: Вадим та Катерина Ямщикови, Юрій Бражник, Сергій Іващенко готові надати голоси під секретаря Катерину Ямщикову без кадрових поступок від «За Майбутнього».

Якщо так станеться, то нову коаліцію складуть фракції «За Майбутнє», «Рідне місто», «Свобода», частина «ППЛ» та частина «СН».

політикум, міська рада

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.