ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 12.12


Керамістки з Полтави презентували прем'єрну виставку. ФОТО

Днями в українському арт-просторі відбувся яскравий прорив. Дві полтавські художниці-керамістки дебютували в персональній виставковій діяльності. Неллі Іванілова та Катерина Власова – талановиті, перспективні мисткині презентували власні експозиції. 

Приємна подія відбулася в Мистецькій галереї Центру популяризації гончарної спадщини України Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішні. Незважаючи на холодну й дощову погоду, до гончарної столиці України завітало чимало шанувальників творчості мисткинь – їхні рідні, друзі, колеги й мистецтвознавці. Гості радо йшли на відкриття, знаючи, що поспілкуються з Неллі й Катериною особисто в день їх першого в житті вернісажу. Адже урочиста подія пройшла за безпосередньої участі керамісток.

Творчі подруги презентували роботи з приватної колекції останніх років і твори, виготовлені під час "КЕРАМОрезиденції – 2021", що проходила на базі Національного музею гончарства.

Яскраві кольори, незвичайні форми, неймовірні творчі рішення й цікаві експерименти поєдналися в композиціях мисткинь. "Я вважаю, що сама кераміка – дивовижна, захоплююча подорож у світ творчості, великих можливостей, пошуку  й самореалізації", – сказала Неллі Іванілова

"У своїх роботах я намагалася передати те, що усе має свою природу й своє походження. Сама глина – це такий матеріал, до якого хотілося б доторкнутися і відчути", – додала Катерина Власова.

Побачити ці неймовірні експозиції можна впродовж грудня 2021 – січня 2022 року. 


Світлана ПРУГЛО

культура, мистецтво, виставка, кераміка, Опішня

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.