ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:16 06.07


Керівник підприємства, що ремонтує полтавські дороги, постане перед судом

Прокуратура Полтавщини затвердила і направила до Полтавського районного суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо голови правління, а водночас і співвласника одного з приватних акціонерних товариств області.

 

Зазначений громадянин є обвинуваченим в умисному ухиленні від сплати податків, вчиненому службовою особою підприємства, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у значних розмірах (ч. 1 ст. 212 КК України) та внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 1 ст. 366 КК України), повідомила прес-служба обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2015-2016 років товариство купувало за удаваними угодами у підприємств, які входять до складу "конвертаційного центру", послуги та товарно-матеріальні цінності, зокрема бітум, що використовувався для виготовлення асфальтобетонної суміші та облаштування дорожнього покриття.

У податковій декларації керівник зазначив придбання матеріалів для ремонту доріг (бітуму та інші) від чотирьох фіктивних підприємств, що дало йому змогу ухилитися від сплати податків на додану вартість та на прибуток підприємств на загальну суму понад 1,6 млн грн.

Наразі за клопотанням прокурора на рахунки підприємства накладений арешт. А з метою відшкодування завданих збитків заявлений цивільний позов.

19 жовтня прокуратурою області було повідомлено про підозру в ухилянні від сплати податків директору однієї з харківських фірм — УМБ-23 Юрію Шляхті, яка ремонтує дороги Полтави. Як дуже часто в нас виходить по корупційних справах оточення Мамая, а інколи взагалі не виходить, від оголошення підозри до передачі справи до суду проходе вічність. Проте не цього разу. Приємно вражений, що трохи більше чим за півроку слідчі прокуратури Полтавської області змогли зібрати достатню доказову базу, аби передати справу до суду

 — прокометував ситуацію депутат міськради Олександр Шамота.

суд, прокуратура, дороги, влада, корупція

За темою:

  • Виправдовував збройну агресію рф: обвинуватили кременчужанина
  • Троє полтавців ошукали майже на мільйон понад пів сотні людей
  • Незаконно набула статусу ВПО: обвинувачують лубенчанку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.