ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 08.10


Керівник полтавського заводу став "залізною людиною"

Полтавець Андріан Литовченко, гендиректор автоагрегатного заводу, вчора підкрив надскладну дистанцію турніру "Ironman" в Іспанії.

Учора, 7 жовтня, у Каталонії відбулися престижні світові змагання з триатлону на довгу дистанцію — Ironman. Серед учасників змагань був і генеральний директор Полтавського автоагрегатного заводу Андріан Литовченко.

Для нього це був перший у житті подібний старт. Він дістався фінішу за 11 годин 6 хвилин і 16 секунд.  За цей час полтавець проплив 3,86 км, проїхав на велосипеді – 180,25 км та пробіг марафон - 42,195 км.

"Налаштування – це все в голові. Якщо домовишся із собою, що це можливо, то так і буде. Правда по дистанції мозок казав інакше. Емоції по фінішу – важко передати словами. Це як на Марс полетіти - коли кричать – "You are IRONMAN" і ти розумієш, що це означає!", – сказав Андріан Литовченко.

"Ironman" – серія змагань, що проводиться Всесвітньою корпорацією триатлону (WTC). Кожна окрема гонка серії скаладаєтся з трьох етапів, що проводяться в наступному порядку без перерв: запливу на 2,4 милі (3,86 км), заїзду на велосипеді по шосе на 112 миль (180,25 км) і марафонського забігу на 26,2 милі (42,195 км). Вважаються найскладнішими одноденними змаганнями в світі.


Андріан Литовченко став третім полтавським айронменом. До цього турнір підкорювали лише Дмитро Кербут та Микола Радлинський. Литовченко ж виявився найшвидшим із полтавців на цій дистанції.

Відео — Полтавське. ТБ.

спорт, айронмен, Андріан Литовченко, Іспанія, триатлон

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.