ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 21.02


Керівник Полтавської ОДА закликав допомогти евакуйованим із Китаю

Керівник Полтавської ОДА Олег Синєгубов закликав полтавців обєднатися і проявити найкращі якості, які притаманні українцям - зробити проживання евакуюваних до Нових Санжар комфортним і забезпечити усім необхідним.

За його словами, сутички у Нових Санжарах, на жаль, дуже сильно розділили людей і деякі провокатори перешли всі можливі грані: і людські, і громадянські.

Я не ділю людей на львів’ян, тернополян чи полтавців. Всі ми люди. І ми повинні демонструвати найкращі якості, які притаманні народу України. Ми повинні зробити проживання евакуюваних комфортним. І якщо є якась потреба в якісному харчуванні, доброму одязі, інших матеріалах, я закликаю допомогти. Підприємці, керівники господарств, просто небайдужі люди. Це заклик до вас. ОДА і я особисто готові виступити координаторами збору і надання цієї допомоги

- написав він.

Під постом голови ОДА маса коментарів, починаючи від готовності виступити коодинаторами щодо збору допомоги, завершуючи критикою влади і гнівом, адже з Китаю повернулися  заможні українці і т.п.

Крім того, голова ОДА упевнений у провокації та підбурюванні ситуації в нових Санжарах окремим політичними  силами:

Нові Санжари, допомога, голова ОДА, загострення

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.