ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:00 11.12


Керівники Полтавщини обговорили з депутатськими фракціями облради майбутній бюджет

Голова ОДА Валерій Головко та керманич обласної ради Олександр Біленький разом із заступниками, керівниками департаментів та представниками фракцій "Опозиційного блоку" та "Свободи" обговорили питання щодо бюджету області на 2018 рік.

Під час зустрічі керівники профільних департаментів ОДА доповіли про виконані проекти, а також розповіли про майбутні, які збираються реалізувати у 2018 році.

Дуже важливо, щоб зараз ми обговорили усі пропозиції та внесли їх на розгляд відповідних профільних комісій і тоді вже на сесії варто спокійно проголосувати за те, що необхідно внести до бюджету 2018 року

 — вважає Олександр Біленький.

Директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА Павло Кропивка розповів основні показники бюджету на 2018 рік та найактуальніші проекти, щодо розвитку області:

У наступному році з’явилася рентна плата за видобуток нафти і газу, близько 250 мільйонів гривень і зараховуються до загального фонду. Загалом доходи на 2018 рік зростуть на 650 мільйонів, це 66 відсотків проти 2017 року

 — заявив Кропивка.

Під час обговорення бюджету в сфері освіти розглянули питання про утримання навчальних закладів різних рівнів. Кременчуцький технікум залізничного транспорту має великі борги щодо виплати заробітної плати та комунальні послуги.

У нас дуже складна ситуація. Діти сидять в холоді без тепла, у них відключили світло, бо вони нікому не належать. Раніше вони були на балансі Києва, а з 1 січня вони перейдуть на баланс області і тоді ми зможемо розрахуватися за тепло і комунальні послуги

— вважає голова фракції "Опозиційного блоку" Олег Сазонов.

Департамент освіти і науки Полтавської ОДА звернувся до Міністерства освіти, щоб до моменту передачі закладу на баланс області було збільшено видатки, щоб максимально погасити заборгованість. Передача технікуму має відбутися 1 січня, тож голова Полтавської ОДА разом із головою Полтавської ОР знайшли рішення, щодо поновлення теплопостачання.

Ми підпишемо спільне розпорядження по підключенню до мережі тепло- та водопостачання разом із Олександром Біленьким. Знайдемо можливості фінансування у наступному році. Адже на сьогоднішній день цей заклад не переданий до обласного бюджету. Але це питання точно буде вирішено

— сказав Валерій Головко.

У сфері культури наступного року особливо активно займатимуться питанням розвитку Більська. Майже 3,5 мільйонів гривень буде спрямовано на фінансування Більського городища. Там планують спорудити музейний комплекс, закупити мікроавтобус для перевезення вантажу експедиції та зробити геофізичну зйомку землі.

На думку голови фракції ВО "Свобода" Анатолія Ханка така процедура формування бюджету є позитивним явищем: "Частину пропозицій прийняли, частина ще в дискусіях. На жаль, я не отримав лист пооб’єктно, адже диявол криється в деталях. Будемо чекати повного бюджету. Але сама процедура спілкування між департаментами – це вже дуже добре".

влада, ОДА, облрада, бюджет, гроші, культура, освіта, історія

За темою:

  • Після підтримання закону про військовий ПДФО полтавці втратили понад 400 млн гривень
  • Полтавська чиновниця визнала провину щодо розтрати бюджетних коштів
  • Дві третини судових справ за участі ДПС виграють податківці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.