ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:10 29.01


Керівником "Полтавагазвидобування" призначили Олександра Олексенка

Директором газопромислового управління "Полтавагазвидобування" призначили Олександра Олексенка, який має понад 25 років досвіду у енергетичній та фінансовій сферах.

Очільником газопромислового управління "Полтавагазвидобування" призначили Олександра Олексенка, який за контрактом донедавно очолював обласне комунальне підприємство "Полтаватеплоенерго".

"Олександр має значний досвід реформування великих енергетичних підприємств і ефективного управління ними. Це досвідчений керівник, який неодноразово доводив свою принциповість у питаннях боротьби з неефективністю та зловживаннями. Саме такі навички і якості потрібні нам сьогодні, коли перед "Полтавагазвидобуванням" стоять наскладні задачі з утримання і нарощення обсягів видобутку, підвищення економічної ефективності роботи підрозділу", – прокоментував призначення Андрій Фаворов, директор дивізіону "Інтегрований газ" компанії "Нафтогаз України".

Раніше Олександр обіймав керівні посади в енергетичних компаніях "Полтаваобленерго", "Полтаватеплоенерго". Здобув технічну освіту в Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки, а також закінчив Вищу школу міжнародного бізнесу при Харківському державному економічному університеті.

"Радий долучитися до команди "Полтавагазвидобування". У 2020 році перед нами будуть стояти серйозні виклики, серед яких капіталомісткі проєкти з модернізації застарілої інфраструктури, оптимізації роботи наявного фонду свердловин, геологорозвідки та нового буріння. Упевнений, що поєднуючи досвід і експертизу, ми виконаємо завдання, які стоять перед "Укргазвидобуванням", газовою галуззю", – сказав Олександр Олексенко.

З вересня 2019 року по січень 2020-го виконуючим обов'язки директора був Володимир Ткаченко, який обійняв посаду першого заступника директора "Полтавагазвидобування". Раніше, з вересня 2018 року по вересень 2019-го директором філії був Євген Палєнка, якого призначили фінансовим директором "Укргазвидобування".

призначення, газ, Полтавагазвидобування, Олександр Олексенко

За темою:

  • Фесенко і Тарахкало отримали посади у Полтавській ОДА
  • На Полтавщині призначили пять голів райадміністрацій
  • У трьох підрозділах поліції Полтавщини - нові керівники
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.