ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 11.06


Керманича Кобеляк підозрюють у розтраті бюджетних коштів

Прокуратура підозрює Олександра Копельця у закритті актів виконаних робіт з ремонту доріг, хоча у реальності ремонт не відбувся. Голова громади вважає, що справа замовна, про що свідчать попередні судові рішення.

Керівник Полтавської обласної прокуратури повідомив про підозру міському голові одного з населених пунктів Полтавщини.

Йому інкримінують зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та службове підроблення офіційних документів (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України), повідомили у прес-службі Полтавської обласної прокуратури.

За даними слідства, міський голова уклав із товариством низку договорів підряду щодо капітального ремонту дорожнього покриття однієї з вулиць міста.

Незважаючи, що фактично ремонту не зроблено, посадовець підписав та завірив печатками міської ради акти виконаних робіт, унаслідок чого товариство безпідставно отримало з місцевого бюджету майже 400 тис. грн, а територіальна громада зазнала збитків на вказану суму.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Слідчі дії здійснюються відділом поліції № 1 Полтавського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області, процесуальне керівництво забезпечується органами прокуратури.

«Полтавщині» стало відомо, що мова у вище наведеному повідомленні прокуратури йде про Кобеляцького міського голову Олександра Копельця. А тому ми вирішили звернутися до нього за коментарем.

Олександр Копелець повідомив, що справа тягнеться з 2021 року і є замовною. На його думку, саме така оцінка доводиться рішеннями судів. Зокрема, 11 листопада Господарський суд Полтавської області розглянув клопотання Решетилівської окружної прокуратури, яка стверджувала, що за документами ремонти 3192 м² асфальтового покриття коштували бюджету 1 299 871 грн, хоча в реальності ремонт зроблено на 858 291 грн.

Однак, суд вирішив, що прокуратура не надала доказів щодо того, що недоліки у роботі підрядника були прихованими, натомість договірні відносини передбачали протягом гарантійного року усунення цих недоліків за кошт підрядника. На підставі цього суд повністю відмовив прокуратурі у клопотанні.

Окрім цього Олександр Копелець повідомив, що суд відхилив усі клопотання прокуратури про обрання для нього суворої міри запобіжного заходу, натомість суд обмежився забороною на виїзд за межі України.

З загально доступних матеріалів справи відомо, що мова йде ремонт частини вулиць Подільської, Космонавтів, Чкалова у Кобеляках, який замовлявся компанії ТОВ «Інтера-Строй» ще у 2017 році.

суд, розтрата, Кобеляки

За темою:

  • "Ватний" пенсіонер із Полтави отримав умовний термін
  • Апеляційний суд не знайшов підстав для арешту Мамая
  • Справа Мамая: суд відмовився відсторонити міського голову від посади
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.