ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 22.09


"Кернел" переніс виробництво олії із Харківщини у Полтаву

Агропромхолдинг "Кернел" відновлює виробництво соняшникової олії "Стожар". Про це йдеться у повідомленні компанії.

 

За словами керівника відділу маркетингу Ольги Твердохліб, олія з’явиться у продажу у новій пляшці вже цієї осені. Також зазначається, що змінилось розташування виробництва.

"Олійноекстракційний завод у Харківській області, де ми виготовляли "Стожар", із початком повномасштабного вторгнення потрапив під окупацію. Ми змушені були призупинити виробництво, але вже тоді вирішили, що неодмінно перезапустимося з новими силами на іншому активі компанії. Прямуючи до цієї мети, ми подолали чимало труднощів, вирішили питання з сировиною та інвестували кошти у відновлення виробництва. Усі зусилля дали результат — ТМ "Стожар" виготовляється на заводі "Kernel" у Полтаві", — зазначають у компанії.

"Кернел" — найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, провідний виробник та постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально інтегрована структура компанії будується на тісно пов’язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт та внутрішні продажі соняшникової олії; високотехнологічне рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання та перевалки зерна на елеваторах та портових терміналах. 

На частку "Кернел" припадає близько 8% світового виробництва олії, пише видання Агроревю.

бізнес, олія, Кернел

За темою:

  • У Жеваго хочуть відібрати його головний бізнес-актив
  • Релокація: на Полтавщині поновили роботу 32 підприємства
  • Почему интернет-аптеки становятся популярными
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.