ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 27.04


"Кернел" Веревського продає частину активів "свому" інвестору

Агропромхолдинг "Кернел" Андрія Веревського вирішив продати частину своїх активів через блокаду українських морських портів та невизначеність із відновленням експорту.

 

Про це йдеться у повідомленні компанії на Варшавській фондовій біржі.

"Враховуючи продовження блокади українських чорноморських портів унаслідок неспровокованої військової агресії росії проти України, правління "Кернел Холдинг" ухвалило рішення про продаж деяких сільськогосподарських об’єктів, які займають 134 тис. га полів із інфраструктурою, технікою та обіговими коштами, з метою зниження бізнес-ризику та покращення ліквідності в середньостроковій перспективі", — йдеться у пресрелізі.

В "Кернел" пояснили, що невизначеність термінів і доцільності відновлення експорту може призвести до продажу землі й таким чином знизити майбутні сільськогосподарські показники.

Як зазначається, розпочатий офіційний процес продажу активів не отримав значної уваги з боку місцевих та міжнародних гравців, беручи до уваги нинішнє операційне середовище та несприятливі перспективи. Жоден із потенційних учасників не подав пропозиції на вилучення активів. Після належної оцінки інвестиційна компанія, контрольована Андрієм Веревським, погодилася виступати в якості інвестора "останньої надії", повідомляє Агропортал.

Kernel Holding S.A. 26 квітня 2022 року уклала договір купівлі-продажу щодо відчуження активів на суму $210 млн. Завершення угоди відбудеться після отримання згоди від деяких кредиторів компанії та відповідної нормативні вимоги.

Кернел, війна, бізнес, Андрій Веревський

За темою:

  • Нещасний випадок: аграрій втратив обидві ноги
  • Полтавщина перебуває серед лідерів за кількістю зареєстрованих земельних угод
  • Полтавщина завершила посівну кампанію
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.