ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 25.01


Кернел збільшив переробку соняшника та обсяги експорту

У другому кварталі 2024 фінансового року агрохолдинг «Кернел», до якого входить Полтавський МЕЗ,  переробив 811 тис. тонн насіння соняшнику, що на 24% більше, ніж в аналогічний період минулого року.

Про це йдеться у звіті компанії за другий квартал 2024 ФР.

Продажі соняшникової олії зросли на 13% порівняно з аналогічним періодом минулого року, перевищивши 388 тис. т завдяки значним обсягам переробки насіння соняшнику та підтримці кількох доступних варіантів експортної логістики, включаючи глибоководні порти українського Чорного моря. Продажі бутильованої соняшникової олії склали 6% від загального обсягу реалізації.

«Використовуючи тимчасовий коридор для комерційного судноплавства, створений ВМС України, «Кернел» зміг збільшити пропускну спроможність експортного терміналу в 11,2 рази порівняно з попереднім кварталом до 1 805 тис. т у жовтні-грудні 2023 року. Цей обсяг охоплює перевалку зерна, соняшникової олії та соняшникової макухи, а також включає послуги з перевалки, надані третім особам (65 тис. т)», — йдеться у звіті.

 

Обсяг експорту зерна з України зріс у 8,4 рази порівняно з попереднім кварталом у другому кварталі 2024 ФР, сягнувши 1,7 млн т.

Кернел –  найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії,  постачальник сільськогосподарської продукції.

До групи Кернел входить Полтавський маслоекстракційний завод. 

соняшникова олія,  Кернел

За темою:

  • Майно колишнього Лубенського винзаводу повторно виставили на аукціон
  • Ferrexpo запустила склад концентрату на Полтавському ГЗК
  • Полтавщина зекономила 444 мільйони на постачанні газу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.