ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 19.01


Кернес і охоронець не з'явилися на суд до Полтави

Полтавський апеляційний суд переніс розгляд апеляції у справі Геннадія Кернеса та двох його охоронців. Причина – неявка двох обвинувачених – Віталія Блинника та харківського міського голови.

Як повідомляє Лтава, Кернес не був на жодному із п’яти засідань із початку розгляду апеляції.

Біля Полтавського апеляційного суду зібралися харків’яни із плакатами та виступили за те, щоб Кернес сів до в’язниці,за те, що за його наказом людей били на Майдані.

Володимир Костенко, суддя Полтавського апеляційного суду,повідомив, що обвинувачений Блинник не зміг взяти участь у судовому засіданні у зв’язку з тим, що він знаходиться на стаціонарному лікуванні у медичному закладі Харкова.

Медичної документації нема, оскільки Блинник не завершив курс лікування.

Відсутність на засіданні Кернеса його адвокати пояснили, що він не отримав повістку про виклик на судове засідання. 

Три захисники його знають, що суд є, вони з’явилися. А чогось Кернес не знає. Це абсурд. Через два дні закінчується строк обвинувачення за двома статтями – це загроза вбивству та позбавлення волі. Залишається – катування.

- апелював Олександр Ганілов, прокурор Генпрокуратури України.

Розгляд апеляції перенесли на 1 лютого.

Нагадаємо, представники прокуратури та потерпілий Сергій Ряполов подали апеляцію на рішення судді Київського райсуду Полтави Андрія Антонова. Він 10 серпня закрив кримінальне провадження у справі Геннадія Кернеса та його двох охоронців Віталія Блинника та Євгена Сміцького. Причина: прокуратура відмовилась від підтримання обвинувачення. Кадри із того засідання – на екрані. Геннадія Кернеса та двох його охоронців звинувачували у викраденні та побитті учасників Євромайдану – Сергія Ряполова та Олександра Кутяніна.

Інші новини:

 

Геннадій Кернес, суд

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.