ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:10 27.03


Кернес вкотре не з'явився на суд до Полтави

27 березня в полтавському апеляційному суді повинні були в черговий раз розглядати апеляцію у справі, в якій звинувачуються Геннадій Кернес і двоє його охоронців. Мера Харкова і його адвокатів на засіданні не було, прийшли потерпілий Сергій Ряполов, прокурор Олександр Ганілов і двоє охоронців Кернеса.


Кернес не з'явився в Полтаву на суд по власній кримінальній справі. Міський голова Харкова надіслав до суду клопотання, в якому пояснив свою відсутність виборами Президента.

"Клопотання про те, що в зв'язку з виконанням постанови ЦВК щодо виборів президента України Кернес, як мер міста, посилається на відповідні положення регламенту Харківської міської ради з приводу його обов'язків забезпечувати роботу міської ради, в зв'язку з виборами Президента України, він через це не зможе взяти участь в судовому засіданні... Зможе лише після 3 червня 2019 року, з огляду на, що згідно з календарем виборів новообраний Президент України складає присягу не раніше 3 червня 2019 року ", - зачитав документ суддя.

Суддя відмовився розглядати клопотання Кернеса і призначив наступне засідання на 12 квітня.

суд, Геннадій Кернес, вибори, клопотання

За темою:

  • У Жеваго хочуть відібрати його головний бізнес-актив
  • Семеро сепаратистів отримали вироки суду у Полтаві
  • Трухіну обрали запобіжний захід
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.