ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 18.12


Керувати "Лтавою" замість Сердюка буде Сазонов

Правління ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" провело співбесіди з чотирма кандидатами, які взяли участь у відкритому конкурсі на посаду менеджера Полтавської філії компанії. За результатами цього конкурсу менеджером Полтавської регіональної дирекції "Лтава" став Ігор Сазонов.

Про це повідомили у Національній суспільній телерадіокомпанії України.

Ігор Сазонов із 2015 року працює в Полтавській філії Суспільного (раніше - ОДТРК). Обіймав посади заступника директора творчо-виробничого об’єднання телевізійних програм, директора програм ТБ, головного та лінійного продюсера. Раніше працював у Національній раді України з питань телебачення та радіомовлення у Полтавській області.

З 1 жовтня 2018 року Ігор Сазонов був тимчасовим виконувачем обов’язків менеджера Полтавської філії ПАТ НСТУ "Лтава". Про цей досвід він заявив так: "З жовтня місяця я виконував обов’язки менеджера філії, за цей період встиг увійти в курс усіх справ філії, тож маю надію лише на приємні несподіванки. Найголовніше зараз завершити розпочате будівництво нових студійних декорацій та проведення ремонтних робіт для запобігання подальшому руйнуванню пам’ятки історії та архітектури місцевого значення, в приміщенні якої є філія. Хочу подякувати колективу філії за підтримку й командну роботу, адже попереду в нас ще дуже багато важливих планів для реалізації".

медіа, ЗМІ, телебачення, ТРК Лтава, призначення

За темою:

  • ШІ генерує ведучих новин: що розповів Джон Кременчуцький
  • Медійники підписують звернення "Відновлення медіа — невід’ємна частина відновлення України"
  • Полтавська облрада прорекламує свою діяльність за понад 500 тисяч
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.