ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 05.05


Керуючу магазином АТБ у Полтаві суд оштрафував на 34 тисячі гривень

Полтавський суд оштрафував керуючу магазином АТБ на Половках, яка не дотрималась карантинних норм та допустила скупчення людей в супермаркеті, на 34 тисячі гривень.

 

Минулого тижня, 30 квітня, Київський районний суд Полтави оштрафував менеджера супермаркету АТБ, що у мікрорайоні Половки, яка допустила скупчення людей в магазині. Суддя Ольга Логвінова призначила 34 000 гривень штрафу, повідомляє Полтавщина.

Відповідно до даних Єдиного державного реєстру судових рішень, 17 квітня, близько 9:00, в магазині АТБ по вул. Великотирнівській, 39-а менеджерка Оксана Л. порушила правила карантину та допустила скупчення людей в торговельному залі.

Жінка на судове засідання не з'явилася. В письмових поясненнях вона зазначила, що дійсно працює керуючою магазином. Того дня близько 9:00 до супермаркету привезли соціальний хліб і в торгівельному залі зібралося багато відвідувачів. Факт скупчення також підтвердили відеозаписи з камер спостереження в магазині.

Суд визнав винною пані Оксану у порушенні правил карантину (ст. 44-3 КупАП) та оштрафував на 34 000 грн. Крім того, суддя постановила стягнути з обвинуваченої судовий збір — 420 грн.

суд, карантин, хліб, штраф, АТБ

За темою:

  • "Я не порушувала правил" – водійка Саєнко про смертельну аварію
  • Політику Сергію Чередніченку присудили три роки ув’язнення
  • У суді вирішиться доля земельних ділянок вартістю майже 32 мільйони гривень
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.