ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 17.09

P


Кийки від Euro Security Products

Чеська компанія "Euro Security Products" спеціалізується на виробництві засобів самозахисту та засобів для поліції, військових тощо.

 

Телескопічні кийки ESP популярні в Україні завдяки високій якості виготовлення, ефективності та притомній ціні. Вони прості та надійні у використанні, ефективні в атаці та захисті. Виробник відомий своєю широкою лінійкою механічних засобів самооборони, які на практиці довели свою результативність і безвідмовність в критичний момент. 

Особливості засобів Euro Security Products

Розкладний кийок (палиця) — це простий і в той самий час багатофункціональний пристрій, який складається з циліндрів з міцної нержавіючої сталі або міцного пластику за типом телескопа. В зібраному вигляді кийок може мати розміри до 20 см, що дозволить заховати його будь-де.

Телескопічний кийок зазвичай складається з таких основних елементів:

  1. Гумової ручки, яка міцно лежить у долоні. 
  1. Висувні частини, циліндри, які висуваються з рукоятки та розкладаються до потрібного розміру, щільно і надійно фіксуються в розібраному положенні.
  1. Більшість моделей кийків продаються в комплекті з чохлом, який дозволяє надійно закріпити засіб на одязі, ремені тощо.

Матеріал телескопічної частини кийка може бути закаляним, або не закаляним. Зазвичай для професійного використання кийків у поліції та військових формуваннях використовують закаляний метал, який обробляють термічно в специфічних умовах.

Всі кийки як для професійного використання, так й для самозахисту, ділять за розмірами. Наприклад, чеська компанія Euro Security Products випускає декілька видів кийків з довжиною робочої частини 16, 18, 21 та 23 дюйми. Найбільший кийок має довжину 26 дюймів.

Крім звичайних кийків компанія ESP пропонує компактні ліхтарі-кийки. Користувачі цього девайсу стверджують, що це дуже ефективна зброя, яке стане в пригоді для захисту. Насправді ліхтар-кийок являє собою повноцінний ліхтарик, корпус якого має форму зброї. Природно, що їм можна нанести один або кілька ефективних ударів нападнику.

При виборі ліхтаря-кийка бажано віддати перевагу моделям в металевому корпусі, причому чим товще його стінки, тим краще. Звісно, що такі моделі будуть коштувати в кілька разів дорожче, але воно того варте. Крім кийків різних розмірів чеська компанія виробляє й інші засоби самооборони, аксесуари для кийків, футляри, тактичні дзеркала, рюкзаки та багатоцільові ножі.

самозахист, кийок, реклама

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.