ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:45 15.10


Термін розбирання згарища екскінотеатру Котляревського відклали на місяць

Управління капбудівництва Полтавської міськради уклало із ТОВ "Добробуд-Інвест" додаткову угоду, яка передбачає продовження строку розчищення завалів згорілої будівлі кінотеатру ім. Котляревського на місяць.

Відповідний документ був опублікований на Prozorro, повідомляє Полтавщина.

Нагадаємо, розбирання згарища — це перший етап протиаварійних робіт у будинку Дворянського зібрання, який є пам’яткою архітектури національного значення. Договір на ці послуги був укладений 13 серпня.

Їхню вартість оцінили в 1,4 млн грн.

Підрядник приступив до робіт наприкінці серпня. За планом, він мав розібрати завали до кінця вересня: розібрати покрівлю, горище та карнизи, зняти балки перекриття, відбити тинькування, прибрати перегородки, розібрати цегляну кладку між балками перекриття та стін, прибрати ліпнину та облицювання, вивезти сміття тощо.

З відома прокуратури та слідчого поліції, демонтовані рештки підрядник вивозить на базу УКБ, де вони і зберігаються.

Втім, усього запланованого в обумовлений термін зробити не встигли, тому сторони домовилися продовжити роботи на місяць. Судячи з сьогоднішнього вигляду будівлі, «Добробуд-Інвест» вже наближається до завершення розчищення будівлі. За даними порталу публічних фінансів, підрядник вже отримав майже всю суму за договором, за винятком 1000 грн.

Стан будівлі до початку протиаварійних робіт

 

 

Якщо об’єктивно оцінювати швидкість виконання, то говорити про серйозну затримку не варто. Роботи проводилися вручну, без застосування спецтехніки — адже будівля є історичною цінністю.

Після завершення демонтажних робіт будинок огляне комісія, яка визначить його стан і намітить роботи з консервації. Далі місто має замовити проект та частину робіт з консервації. Наразі планується застосувати такий самий підхід, як і з протиаварійними роботами у Кадетському корпусі. Підрядник має облаштувати новий дах, який після встановлення міняти вже не будуть. При цьому, усі дерев’яні балки замінять на металеві.

котляревського, згарище

За темою:

  • Екскінотеатр Котляревського "розхламили" від сміття
  • Стартують будівельні роботи щодо розчищення екскінотеатру Котляревського
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.