ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 12.03


Кінотеатри вирішили не закривати на карантин

У мережах полтавських кінотеатрів прийняли рішення не закриватися на карантин, але при цьому вони продаватимуть не більше 60 квитків на один сеанс.

Кінотеатри обласного центру вирішили не закриватися на карантин.

— 11 березня відбулися збори Союзу кінотеатрів України, де були прийняті рекомендації щодо заходів безпеки від зараження коронавірусом глядачів та персоналу. По-перше, ми дійшли до згоди, що демонстрація фільмів юридично не є масовим заходом, однак із розумінням поставилися до ситуації. Тому вирішили вдатися до таких заходів безпеки: продавати не більше 60 квитків на один сеанс, забезпечити медичними масками персонал, проводити вологе прибирання із дезінфекційними засобами двічі на день, забезпечити засобами дезінфекції туалетні кімнати, придбати засоби дистанційної термометрії, не допускати до кінотеатрів глядачів та персонал, які мають симптоми вірусної інфекції, — повідомив журналістам Андрій Соколов, власник мережі кінотеатрів "Візорія".

У кінотеатрах "Multiplex" також не скасовують сеанси. На гарячій лінії "Multiplex" повідомили, що як і завжди можна купляти квитки заздалегідь — в разі повної заборони сеансів кошти повернуть. 

Полтавські театри — імені Гоголя та ляльковий — скасували чимало вистав на період карантину та повертають гроші за квитки, придбані раніше. Щоправда, є одне виключення: вистава "Маруся Чурай" відбудеться у заплановані дати — 17 та 19 березня. Вистави в обласному театрі ляльок відбудуться у суботу та неділю — виключно у малій залі (до 60 осіб).

Також у Полтаві через карантин скасували традиційний фестиваль "В гостях у Гоголя".

здоров'я, культура, кіно, карантин

За темою:

  • На Полтавщині за минулу добу від COVID-19 померло двоє людей
  • Полтава залишається в "червоній" зоні карантину
  • Полтавців попереджають про надпотужну магнітну бурю
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.