ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 13.02


Кір атакує миргородців

Серед мешканців Миргорода та Миргородського району зареєстровано три нові випадки кору. Про це повідомляє сайт Миргородської міської ради.

Миргородська мерія звернулася до мешканців міста та району з проханням бути більше були зосередженими при виявленні, діагностиці даного захворювання та своєчасного проведення протиепідемічних заходів в осередках кору.

Перші ознаки хворби — значне підвищення температури, яке настає приблизно через 10-12 днів після впливу вірусу і триває від чотирьох до семи днів. На цій початковій стадії можуть з'являтися нежить, кашель, почервоніння очей і сльозотеча, а також дрібні білі плями на внутрішній поверхні щік. Через кілька днів з'являється висип, зазвичай на обличчі і верхній частині шиї. Приблизно через три дні висип розповсюджується по тілу і, в кінцевому підсумку, з'являється на руках і ногах. Вона тримається 5-6 днів і потім зникає.

В середньому, висип виступає через 14 днів (від семи до 18 днів) після впливу вірусу.

Нагадаємо,  учнів загальноосвітніх навчальних та позашкільних закладів Миргорода через епідемію ГРВІ відправили на карантин до 16 лютого.

Миргород, здоров'я, безпека, кір

За темою:

  • За тиждень в області госпіталізували 227 хворих на ГРВІ
  • Минулого тижня на Полтавщині зафіксували 12 випадків кору
  • У працівниці дитсадка виявили відкриту форму туберкульозу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.