ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 07.06


Кишкова паличка на Полтавщині у 24 рази перевищує допустимі норми

Індекс лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) на центральному міському пляжі Кременчука наразі перевищає допустму норму у 24 рази!

У Кременчуці  проводиться щотижневий відбір та лабораторні дослідження проб води відкритих водойм в місцях масового відпочинку мешканців міста. За результатами лабораторних досліджень від 5 червня показники мікробіологічної забрудненості води річкової (Дніпро) на пляжі "Центральний" не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, інформує kremen.today.

Індекс лактозопозитивної кишкової палички на пляжі "Центральний" на початку пляжу (район кафе "Ахтамар") та наприкінці його становить 240 000 (при нормативному 10 000).

Індекс ЛКП — це орієнтовний показник, який свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Лактозопозитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для малечі.

З метою недопущення виникнення масових інфекційних захворювань під час відпочинку, у Кременчуці рекомендовано здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на центральному пляжі.

 

пляж, вода, інфекція, кишкова паличка, Дніпро, Кременчук

За темою:

  • У Полтаві відкрили перший в Україні центр боротьби з інфекціями
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.