ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 22.03


Китайці проектуватимуть новий міст через Дніпро на Полтавщині

Укравтодор у співпраці з китайською державною корпорацією розпочинає проектування нового мосту через Дніпро поблизу Горішніх Плавнів.

Укравтодор і китайська корпорація CRBC почали роботу над спільним проектом будівництва автомобільного об’їзду  Кременчука з мостовим переходом через Дніпро.

21 березня було підписано Меморандум про співробітництво  між Державним агентством автомобільних доріг України та "China road and bridge corporation". Меморандум передбачає співпрацю у площині проектування та фінансування  будівництва автомобільної  дороги М-22//Е-584  Полтава – Олександрія на ділянці об`їзду Кременчука з мостовим переходом через Дніпро.

Офіційний документ підписали керівник Укравтодору Славомір Новак та віце-президент Державної корпорації "China road and bridge corporation" Ду Фей.
На сьогодні  єдиний міст через Дніпро має лише дві смуги руху для автомобільного транспорту. Міст був відкритий в 1949 році, а його опори збудовані ще в позаминулому столітті - в 1872 році.

Окрім міського сполучення, через цей міст проходить дві важливі автомобільні дороги державного значення: національна Н-08 Бориспіль – Кременчук – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь та міжнародна М-22 Полтава – Олександрія, яка є частиною європейського коридору Е-584 Полтава – Кишинів – Слободзея (Румунія) та частиною 9-го панєвропейського транспортного коридору.

Кременчук є важливим індустріальним центром країни, який щороку генерує майже 4 відсотки доходів державного бюджету України. Транспортне сполучення через Дніпро наразі є незручним, адже єдиний міст знаходиться в центрі міста. Щодня в середньому через нього проїжджають  понад 10 тисяч транзитних автомобілів, більшість із яких – вантажівки.  Будівництво мосту у передмісті дозволить перенаправити транзитний трафік за межі міста, що розвантажить вулиці, зробить поїздки більш безпечними, суттєво покращить екологічну ситуацію. Новий міст забезпечить не тільки якісне сполучення через Дніпро, але й сприятиме збільшенню інвестиційної привабливості Подніпров’я та появі нових робочих місць

 — зазначив Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України.

Передбачається, що після реалізації цього проекту існуючий дворівневий Крюківський міст буде використовуватися винятково для внутрішньоміських поїздок. Окрім цього, в конструкції мосту має бути передбачена можливість майбутнього облаштування лінії легкого метро для сполучення лівобережної та правобережної частин Кременчука.

Новий міст зробить переміщення жителів Кременчука значно швидшим та комфортнішим, а відсутність транзитного транспорту істотно покращить безпеку руху та екологічну ситуацію в місті, вважають фахівці Укравтодору. Проте в самому Кременчуці чимало людей мають іншу точку зору щодо Крюківського мосту і вважають, що реконструкція існуючого краще, ніж побудова нового за межами міста.

 

Укравтодор, Китай, проект, міст, транспорт

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.