ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 27.01


Кива різко висловився проти легалізації марихуани в медичних цілях

Одіозний депутат Верховної Ради Ілля Кива, який родом із Полтавщини, різко висловився проти легалізації марихуани в медичних цілях і вважає, що це потрібно тільки групам впливу в парламенті з метою бізнесу.

Про це він сказав Українським Новинам.

 

«Ні легалізацію канабісу, ні легалізацію проституції, ні легалізацію зброї, я не підтримую. Це всього-на-всього лобістські закони, якими хочуть збагачуватися окремі групи впливу парламенту. Жодної політики тут немає - чисті «бабки», - сказав Ківа.

 

З його слів, для лікування важких хворих можна справлятися за допомогою існуючих медикаментів.

Вся історія легалізації марихуани як допомоги онкохворим - це всього лише маніпуляція людською свідомістю, не більше того. Це всього-на-всього добре налагоджена сфера бізнесу. І легалізація марихуани передбачає в собі два підтексти: заробіток грошей і системне розкладання і деградація нашого суспільства ... їм потрібно всього лише знищити мораль і деградувати нашу націю

 - упевнений депутат.

 

Він підкреслив, що «говорити сьогодні про те, що виявляється, марихуана, знімає больові відчуття, не доводиться.

«Повірте - коли болить, то марихуана нічого не знімає. Це всього лише зручна маніпуляція в цій ситуації », - резюмував нардеп.

Раніше головний санлікар Ляшко підтримав легалізацію медичної марихуани й пояснив чому, а "Слуга народу" Третьякова пропонує скасувати кримінальну відповідальність за вирощування і продаж конопель в медичних цілях. Разом з тим, в Нацполіції розповіли, чому не зможуть перешкодити легалізації марихуани.

Ілля Кива, скандал, маріхуана

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.